Deski kompozytowe

Dostępne kolory: Antracyt, szary, brąz, ciemny brąz

Kompozytowe deski tarasowe stwarzają nowe możliwości przy budowie pięknego tarasu, który będzie zarazem bardzo łatwy w utrzymaniu. Deska kompozytowa jest wyprodukowana z włókien bambusowych, tworzyw sztucznych oraz substancji uszlachetniających, łącząc najlepsze właściwości każdego z tych komponentów. W efekcie powstaje wytrzymała, odporna na działanie czynników atmosferycznych deska tarasowa, która nie ulega biodegradacji.

Podobnie jak inne materiały eksploatowane na zewnątrz, kompozyt będzie ulegać działaniu czynników atmosferycznych, ale w dużo mniejszym stopniu niż deski drewniane. Deski kompozytowej nie trzeba impregnować olejem ani malować farbą, jednakże trzeba pamiętać o regularnym sprzątaniu tarasu.
Montaż tarasu jest bardzo łatwy dzięki systemowi niewidocznych klipsów, zaś same profile deski mogą być stosowane dwustronnie.

Gwarancja: 10-letnia ograniczona gwarancja.
Certyfikat FSC®: Deska kompozytowa posiada certyfikat FSC.
Zastosowanie: Deski kompozytowe przeznaczone są do stosowania na zewnątrz. Poszczególne deski mogą posiadać niewielkie różnice koloru i wzoru powierzchni. Należy stosować się do wskazówek zawartych w instrukcji
montażu.