O Firmie

Szanowni Państwo

Jesteśmy firmą prywatną. Przez lata przechodziliśmy różne etapy rozwoju, do obecnie prowadzonej działalności tj. handel oraz wyroby (m.in. schody, drzwi) z drewna egzotycznego oraz krajowego. Drewno do sprzedaży przypływa do Polski z Afryki i obu Ameryk.

W swojej działalności, pokazywaliśmy nasze produkty na Targach Poznańskich, Katowickich, Kieleckich. W roku 1997 na kieleckich targach „DOM-97”, otrzymaliśmy nagrodę miesięcznika Cztery Kąty za wykorzystanie drewna i kamienia w wystroju wnętrz. W swojej działalności współpracujemy z wieloma firmami z Polski i zagranicy.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu największą w naszym rejonie ofertę drewna egzotycznego w postaci tarcicy (deski różnej grubości) do dalszego przerobu oraz gotowe produkty i elementy do wyposażenia wnętrz. Z tropików przywozimy naturalne ciepło i komfort. W ich kolorze oczami wyobraźni, odnajdziecie Państwo soczystą zieleń Borneo, biel plantacji kauczukowej Sumatry i rudy odcień kopca termitów. z Wybrzeża Kości Słoniowej. W ich zapachu odnajdziecie smak migdałów, goździków , kardamonu i szafranu.

Ich obecność, nadaje pomieszczeniom ciepły i niepowtarzalny wygląd, specyficzny charakter i wyszukaną elegancje. Poza walorami estetycznymi zapewniamy: twardość, wytrzymałość, łatwość w utrzymaniu i możliwość wielokrotnego odnawiania.

Różnorodne gatunki drewna, rozmiary, kolory, odporność na wilgoć (możliwość użycia w łazienkach) znakomicie komponują się w mieszkaniach, biurach, restauracjach i innych obiektach publicznych. W naszej ofercie znajdują się deski podłogowe na pióro-wpust, tradycyjne parkiety, deski parkietowe a także deski tarasowe.

Oferujemy Państwu również wysokiej jakości drewno (tarcicę) egzotyczne pochodzące z Afryki, obu Ameryk, Azji o pięknym naturalnym rysunku słoi w różnych odcieniach kolorów, znakomitych parametrach technologicznych, które posiada nieskończone możliwości zastosowań w budownictwie, szkutnictwie, meblarstwie, wielkim przemyśle itp.

Niezależnie od tego czy budujemy basen na otwartym powietrzu, taras na dachu, restauracje czy urządzamy mieszkanie, wszędzie tam produkty z drewna egzotycznego spisują się doskonale.
Zapraszamy do skontaktowania się z nami, udzielimy Państwu wyczerpujących informacji, doradzimy w wyborze.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, teraz to my przyjedziemy do Państwa (Kraków, Kielce i okolice), co pozwoli Państwu na lepsze dobranie danego gatunku drewna do elewacji koloru ścian, mebli itp.